czwartek, 10 sierpnia 2017

Urlop:)

Bardzo szybko w tym roku upłynął nam czas w oczekiwaniu na urlop.. Jeden powód to .. dziwne lato:), które oprócz oczekiwania na urlop przyniosło oczekiwanie na ... lato:)) Drugi powód to remonty, wspominane już w poprzednim poście.. Prawie już skończone i dobrze.. Można będzie spokojnie wypoczywać, z poczuciem, że duża praca za nami:)) W tym kontekście - może również i dobrze, że takie dziwne jest tegoroczne lato.. Nie było miejsca na żal:))), że zamiast korzystać z ładnej pogody, malujemy szafki i kafelki:))
Jutro prom do Karlskrony i Szwecja:))) Rowery i spokój:) - to, co lubimy..
Szwecję lubimy na równi z Norwegią:)) Na pytanie, gdzie jedziemy na urlop, że może warto trochę zmienić kierunek:)), najpierw jest, no, że tak... może taka Bretania.. północna Holandia, może Niemcy, południe zwłaszcza.. może Podlasie.. No a później - ale wiesz, w Szwecji/Norwegii jest spokój, mało ludzi, CHŁODNO))) I tak oto kolejny raz Skandynawia przed nami:)


Trudno uwierzyć, że jak wrócimy to będą już wrzosy.. Wrześniowe ostre słonko.. babie lato..
Tymczasem pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę dobrych, letnich dni!

 

13 komentarzy:

 1. Aniu!
  Życzę urlopu słonecznego, pełnego niezapomnianych wrażeń.
  Jak zwykle wspaniałe zdjęcia. Widzę, ze pogoda zawsze Wam dopisuje i niech tak będzie.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Łucjo za odwiedziny i miłe słowa:) Tak się cieszę na ten urlop, że ojj... Ostatnie tygodnie dały nam nieźle w kość:) No i stare skandynawskie przysłowie mówi, ze nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie:) Więc mamy ubrania w dużej ilości na każdą okoliczność i pozostaje tylko wypoczywać:) Pozdrowienia serdeczne!

   Usuń
 2. Jak tam jest pięknie ?! Nigdy nie byłam w Skandynawii, ale bardzo chciałabym tam pojechać. Jak Wy to robicie, że tak po prostu sobie jedziecie ? Życzę wspaniałego wypoczynku :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ulu kochana! Marzenia się spełniają! Bardzo życzę Ci podróży za Morze!! Jak wrócę, to napiszę post taki bardziej techniczny, jak zorganizować wycieczkę i co warto wiedzieć o podróżach do Skandynawii:) Również pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę miłych wakacyjnych dni!

   Usuń
 3. Wow!!! so beautiful..

  Please visit: https://from-a-girls-mind.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much and cordially greet you!

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 5. Świetne ujęcia. Przepięknie tam. Ja lubię chłodek. :)

  Życzę udanych dni. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak na razie pogoda w Szwecji idealna - 20-22C i piękne słonko:)) Pozdrowienia serdeczne!

   Usuń
 6. Wspaniałych wakacji i pogody takiej, jaką sobie życzysz :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Gigo! Bardzo dziękuję za odwiedziny! Mam nadzieję, że już po szpitalu i że wszystko OK:) Pogoda tu super jest, chociaż ranki chłodne i widać już jesień - wrzosy kwitną pięknie i brzozy zaczynają się złocić.. Ale dużo mamy słonka i jest pięknie..

   Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze :)