wtorek, 4 lutego 2014

Tym razem na kolorowo..

Ha:) Generalnie - odwilż mamy:) Słońce piękne! Zastanawiające jak wielka jest potrzeba wiosny szybkiej w tym roku:) Po weekendowo - poniedziałkowej plusowej temperaturze, dziś mamy lekkie ochłodzenie, ale inny to mróz - taki rześki i ze słonkiem w tle:) Łapię się na tym że szukam zapowiedzi wiosny we wszystkim...
Zakwitły kolejne hiacynty, tym razem w delikatnym fiolecie:) 
Oby jak najszybciej była TYLKO zieleń:)
 
Dobrego wieczoru:)

15 komentarzy:

 1. Piekny fiolet :) U mnie rozowe :) Tak tak, u nas tez znika snieg, wiosna bedzie tuz tuz :)
  Sle kolorowe pozdrowionka! Jola

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też dzisiaj słonko i to jakie grzejące!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne zdjęcia, wspaniale hiacynty.
  Jednym słowem bajkowo...
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. hiacynty cudne, aż widać jak pachą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale muszą ci cudnie pachnieć:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ajaja mi się tej odwilży chce jak tlenu bo normalnie nogi połamię od tej ślizgawicy:) Kwiatki wspaniałe, ach, tęsknię a ciebie na candy proszę w me skromne progi:)

  OdpowiedzUsuń
 7. A cóż tam pod śniegiem przeżyło do teraz?

  OdpowiedzUsuń
 8. Też już trochę wyczekuję na "zielone". U nas co prawda śniegu nadal trochę leży ale problem głównie rozbija się o mróz i lód. Gdzie nie spojrzę to wszędzie piszą o słońcu i cieple, a do nas jeszcze nie dotarło... Czekamy w każdym razie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Aż mi zapachniało :), cudne hiacynty. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. No właśnie u nas też słońce i w powietrzu czuć wiosnę... :) U nas ani grama śniegu, więc tym bardziej potęguje to wrażenie... A tu mamy luty, więc jeszcze nie wiadomo co to będzie z tą pogodą... Hiacynty piękne!!! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale fajnie!!!U mnie ogród zasypany a hiacynty w domu cieszą oczy:)Jakos nie czuję wiosny ale kto wie?Może jest juz niedaleko!!!Oby.Dzisiaj planowałam zakupy roślin doc entrum i aż mi się ciepło zrobiło,że już niedługo będzie wiosna!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne te zdjecia hiacyntów. Najbardziej podoba mi się trzecie zdjęcie :-)Ja już nie mogę się doczekać słońca, porządków ogrodowych i tarasowych. W maju komunia u nas, więc tym bardziej czekam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę że tak bardzo pragniemy wiosny, bo zima łagodna była i dała nadzieję na szybszą wiosnę niż w zeszłym roku :) Ja też już nie mogę się doczekać, chociaż do sezonu nie jestem jeszcze gotowa ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze :)