sobota, 31 grudnia 2011

Stary Rok, Nowy Rok...

Choroba pokrzyżowała plany sylwestrowe.. Ech. Miał być spływ zimowy, nawet pogoda, jak na ironię jest odpowiednia.. Świeci dziś słoneczko u nas, a na termometrze 5C..
Niestety, przeziębienie "trzyma" i jak się okazało nie jest to zwykły katar..
Ale co poradzić.. Jest jak jest i ważne, że jeszcze nastrój świąteczny, choinka pachnie, jest czas dla najbliższych a najważniejsze że są Oni blisko i zdrowi:)
Zaraz idę działać do kuchni, będzie dobre jedzonko.. Spędzimy ten wieczór w gronie przyjaciół i tak też jest fajnie!Wszystkim tu Zaglądającym, Znajomym i Nieznajomym dziękuję za wspólny czas w mijającym roku, za Wasze dobre słowa, rady, inspiracje..
Wszystkim życzę samych dobrych dni w Nowym Roku (chociaż te mniej fajne też są potrzebne, żeby docenić radość), spełnienia marzeń, planów i zamierzeń:)
Szczęśliwego Nowego Roku!

15 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku i duuuużo zdrowia! ;o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego, co najlepsze na ten Nowy 2012 Rok, Kochana Aniu!
  Uściski
  M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia, nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil. I SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA.Moje chłopaki dzisiaj na wodzie od rana bo piękna pogoda jest.Buziaki Dorcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowia :) i wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo radości, ciepła, miłości i wszystkiego co szczęściem się zwie :))
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku aby wszystkie Twoje plany i marzenia sie zrealizowaly, samych slonecznych i radodosnych dni i duzo zdrowka

  OdpowiedzUsuń
 7. Zatem zdrówka najlepszego i jak najmniej trosk w Nowym Roku, dużo dobrych "dni spływowych" i mnóstwa okazji, by się przekonać, jak cudownie mieć przyjaciół i kochających Cię ludzi wokół :)))
  Baw się mimo choróbska szampańsko, poskacz trochę w rytmach samby, a zobaczysz,że je z siebie szybciej wytrzęsiesz :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. na pocieszenie - u mnie mąż chory - a więc kameralnie wypije wino :) i za Wasze zdrowie tez..POZDRAWIAM NOWOROCZNIE :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Anulko, szczęśliwego Nowego Roku! Dużo zdrówka, szczęścia i miłości. Cieszę się, że w tym starym roku zyskałam taką fajna znajomość z Tobą. Ach, ten blogowy świat! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Anex , ja też spędzam sylwestra w zaciszu domowym , wygodne kapcie , blask świec , cisza i spokój , ewentualnie mały kieliszek szampana dla podtrzymania tradycji .
  Wznosząc toast będę życzyć Tobie i sobie , aby Nowy Rok przyniósł nam polepszenie kondycji fizycznej i finansowej , myślę ,że obie zasługują na mały doping , szczęśliwego Nowego Roku Anex !!! -pozdrawiam Yrsa

  OdpowiedzUsuń
 11. Zdrówka życzę i Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 12. wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! niech będzie pełen radosnych chwil, spełnionych planów, i małych przyjemności:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kochane Dziewczyny! Bardzo, bardzo dziękuję za piękne życzenia! Za dobre słowa i Waszą obecność:) Wygląda na to, że poprawa w zdrowiu następuje wreszcie, a to cieszy:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Spóźnione, ale szczere - wszystkiego, co najlepsze w nowym roku, zdrówka, radości, miłości, spokoju i pogody ducha! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze :)